iza

Absolwentka Wyższej Szkoły Turystycznej w Maladze i Filologii Hiszpańskiej na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu. Sentymentalnie związana z Hiszpanią, a przede wszystkim z Andaluzją. Od zawsze zaangażowana w promocję kultury hiszpańskiej i andaluzyjskiej w Poznaniu, a od niedawna związana z organizacją Promotour, która zajmuje się wymianą studentów z Europy i Ameryki Południowej. Swoja przyszłość wiąże z promowaniem kultury hiszpańskojęzycznej w Polsce, ale także z promocją i nauczaniem języka polskiego w Hiszpanii. Jej wielką pasją jest tłumaczenie tak ustne, jak pisemne.

Wielbicielka kina, teatru i literatury, pasjonatka piłki nożnej, podróżniczka. Jej specjalnością jest PR i nawiązywanie kontaktów, specjalistka od promocji, osoba łącząca Polskę i Hiszpanię w ramach Fundacji Języków i Kultur „Sfera”.

Aktualnie pełni funkcje Przewodniczącej Rady Fundacji.