Fundacja Języków i Kultur „Sfera” stawia sobie za cel między innymi popularyzację kultur i języków romańskich w Polsce, także poprzez ułatwienie dostępu do szkoleń, warsztatów, kursów, które języków romańskich dotyczą.

Fundacja „Sfera” wprawdzie nie jest szkołą języków obcych, ale na bieżąco współpracuje z placówkami nauczania języków romańskich w Poznaniu i w całej Polsce.

Potrzebujesz lektora do zadań specjalnych?

Masz nietypowe wymagania?

Chcesz uczyć się języków obcych w grupie niekonwencjonalnej?

Zorganizujemy kurs lub warsztaty dla Ciebie, polecimy Ci godnego zaufania lektora lub ośrodek zajmujący się dydaktyką języków romańskich.

Jak dotąd zorganizowałyśmy m.in. następujące warsztaty i szkolenia na specjalne życzenie zleceniodawcy:

Grupa dla najmłodszych, czyli gry i zabawy z hiszpańskim (w różnych grupach wiekowych – od 6 do 13 lat),
Grupa dla pań 40+ , czyli relaksujące warsztaty dla dojrzałych kobiet,
Grupy tematyczne: np.  j. hiszpański dla wielbicieli flamenco,
Warsztaty języka i kultury katalońskiej,
Lekcje pokazowe języka hiszpańskiego, katalońskiego i baskijskiego.